_

تاریخچه شرکت ما

شرکت دارو سلامت فارمد در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات جوشان با برند NEXX از کشور آلمان آغاز نمود. این مجموعه از سال 1391 به منظور ساخت یک برند با کیفیت ایرانی و همچنین ارتقا سطح دانش صنعتی، تولید تحت لیسانس محصولات جوشان با برند Hi Health  را در داخل کشور آغاز نمود. در ابتدا با تجهیز و راه اندازی مجدد برخی خطوط قدیمی موجود در کشور به صورت تولید قراردادی محصولات خود را روانه بازار می نمود در نهایت سال 1397 تصمیم بر احداث اولین خط تولید تخصصی محصولات جوشان گرفته و در سال 1398 فاز یک این پروژه به بهره برداری رسید. سال 1399 با راه اندازی فاز دوم، تبدیل به بزرگترین خط تولید محصولات جوشان در ایران گردیده است. فاز سوم طرح توسعه این شرکت شامل را اندازی کامل خط تولید انواع قرص ها شامل قرص های ساده و جوشان در انواع سایز ها با روکش های متنوع ( در بسته بندی های بطری، بلیستر، تیوب و استریپ) خط تولید انواع سایز های کپسول با محتویات پودر و پلت و راه اندازی خط تولید انواع ساشه ها در سایز ها و اشکال مختلف می باشد.

تصویر شرکت دارو سلامت فارمد
_

چشم انداز های شرکت

دارو سلامت فارمد توسط گروه های متخصص در حوزه های مرتبط و با چشم انداز ایجاد بزرگترین واحد تولید کننده  محصولات مکمل در کشور  راه اندازی شده است . دارو سلامت فارمد با برند تجاری hi health  طیف کاملی از  خدمات خود را  از طراحی تا تجاری سازی  به مشتریان خود ارائه میدهد. دارو سلامت فارمد همچون یک دهه گذشته برای زندگی بهتر و آسایش، آرامش و رفاه حداکثری، محصولاتی با کیفیت جهانی و استانداردهای بین‌المللی تولید خواهد نمود.

_

هدف

دارو سلامت فارمد در گام اول تولید جدیدترین محصولات مکمل با شکل جوشان و در گام بعد تولید سایر اشکال مکمل نوین در دنیا را به عنوان هدف خود انتخاب نموده و در این راستا از سال 1397 تا به امروز به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات جوشان در کشور شناخته می شود. کامل ترین سبد محصولات جوشان و بالاترین میزان تنوع در این محصولات هدفی است که این شرکت امروز به آن دست یافته است.
استفاده از مواد اولیه با کیفیت جهانی بر اساس فارماکوپه های بین المللی ، رعایت اصول GMP  و تولید بر اساس استاندارد های بین المللی مهمترین هدف این شرکت در کسب رضایت مشتریان می باشد. رقابت به منظور کسب بیشترین سهم بازار، از محصولات مکمل دارویی بازار ایران و حضور در بازار کشور های همسایه هدف ثانویه این شرکت می باشد.

تصویر شرکت دارو سلامت فارمد
_

ماموریت

ماموریت شرکت داروسازی داروسلامت فارمد تولید با کیفیت انواع محصولات مکمل و توزیع در بازارهای داخلی و منطقه، با هدف ارتقاء سلامت جامعه و دسترسی اقشار مختلف به مکمل های با کیفیت، افزایش امید به زندگی انسان‌ها و تامین خواسته‌های متوازن ذینفعان می باشد.