قرص جوشان های ایر

قرص جوشان های ایر 20 عددی
تولید شده در شرکت دارو سلامت فارمد

ویژگی ها:
_ مولتی ویتامین محافظت در برابر آلودگی هوا و دود سیگار
_ حاوی آنتی اکسیدان های قوی جهت کاهش اثرات نامطلوب ناشی از آلودگی هوا
_ تقویت سیستم ایمنی

قرص جوشان های ایر

قرص جوشان های ایر 20 عددی
تولید شده در شرکت دارو سلامت فارمد

ویژگی ها:
_ مولتی ویتامین محافظت در برابر آلودگی هوا و دود سیگار
_ حاوی آنتی اکسیدان های قوی جهت کاهش اثرات نامطلوب ناشی از آلودگی هوا
_ تقویت سیستم ایمنی

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض ذرات آلاینده هوا  مانند دود خودرو ها و سیگار می تواند سبب بروز بسیاری از مشكلات تنفسی و بیماری های قلبی عروقی شود. رادیکال های آزاد  با اثر مخرب روی سیستم ایمنی و تضعیف آن بدن را مستعد ابتلا به این بیماری ها می کند. مکمل های ایر® با داشتن ترکیبی از ضروری ترین مواد مورد نیاز بدن برای تقویت سیستم ایمنی به تمام افراد بویژه سالمندان و کسانی که مبتلا به بیماری های تنفسی و آسم هستند توصیه می شود. این مکمل حاوی:

ویتامین C
ویتامین C با عملکرد آنتی اکسیدانی  می تواند با اتصال به نیکوتین دفع آن را تسهیل کند. در افراد سیگاری مقدار مورد نیاز ویتامین C نسبت به سایرین بیشتر است که مکمل های ایر® با داشتن مقادیر بالا ویتامین C این نیاز را تامین می کند .

ویتامین A
ویتامین A سبب تقویت سیستم ایمنی می شود و با عملکرد ضد التهابی در پیشگیری از بروز بیماری های ریوی و تنفسی نقش مهمی ایفا می کند.

ویتامین E
ویتامین E آنتی اکسیدان قوی ای است که برای مقابله با رادیکال های آزاد ناشی از آلاینده ها بسیار ضروریست. مصرف میزان مناسبی از ویتامین E برای پیشگیری از نارسایی های  قلبی وعروقی ناشی از استرس اکسیداتیو توصیه می شود.

کلسیم
بخش مهمی از آلاینده های موجود در هوا فلزات سنگین هستند که باعث اختلال در جذب عناصر معدنی مهم مانند کلسیم می شوند. مصرف روزانه کلسیم برای حفظ سلامت سیستم ایمنی و استخوان ها ضروریست .

زینک
زینک در بسیاری از فرایند های طبیعی بدن نقش دارد و با تحریک ساخت سلول های ایمنی باعث تقویت سیستم ایمنی  در برابر ابتلا به انواع عفونت های باکتریایی و ویروسی می شود.

سلنیوم
سلنیوم آنتی اکسیدان قوی ای بشمار می آید که با کاهش التهابات می تواند سبب کاهش علائم بیماری های مزمن تنفسی نظیر آسم شود.

موارد مصرف : قابل استفاده برای افراد که در معرض آلودگی هوا و دود سیگار

مقدار مصرف : روزانه یک عدد قرص

نحوه مصرف : یک عدد قرص جوشان در 200 میلی لیتر آب حل و سپس میل شود.

موارد منع و احتیاط مصرف : روزانه بیشتر از یک قرص مصرف نشود. در افراد باردار ، مبتلا به بیماری های مزمن و افرادی که تحت درمان با دارو های خاص هستند ، حتما با مشورت پزشک و داروساز مصرف شود.