قطره آدوکید (ویتامین آ + د) های هلث

ویژگی ها:
_ تامین ویتامین های آ و د بر حسب نیاز روزانه کودکان
_ رشد و استحکام استخوان ها و دندان ها
_ جلوگیری از پوسیدگی دندان ها
_ متابولیسم کلسیم و فسفر
_ کمک به عملکرد مناسب ماهیچه ها و سلامت بینایی

قطره آدوکید (ویتامین آ + د) های هلث

ویژگی ها:
_ تامین ویتامین های آ و د بر حسب نیاز روزانه کودکان
_ رشد و استحکام استخوان ها و دندان ها
_ جلوگیری از پوسیدگی دندان ها
_ متابولیسم کلسیم و فسفر
_ کمک به عملکرد مناسب ماهیچه ها و سلامت بینایی

ویتامین ها از جمله مواد غذایی ضروری هستند که ویتامین ها از جمله مواد مغذی ضروری هستند،که بدن برای رشد و نمو طبیعی به آنها نیاز دارد که گرچه به مقدار کمی مورد نیاز بدن هستند اما با توجه به نقش بسیار مهمی که ایفا میکنند،دریافت میزان مشخصی از تمامی ویتامین ها در روز برای عملکرد مناسب بدن توصیه شده است.یکی از مهم ترین گروه های سنی که نیاز ویژه ای به دریافت انواع مواد مغذی و ویتامین ها دارند، نوزادان شیرخوار هستند که تنها منبع غذاییشان شیر مادر و یا شیرخشک است.
قطره کامویت با دارا بودن ویتامین های آ 1500 واحد و ویتامین د 400واحد ضروری ترین مواد مورد نیاز برای تقویت سیستم ایمنی بدن نوزاد،رشد و تکامل استخوان ها سلامت بینایی پوست دندان و لثه را فراهم می کند.
در فرمولاسیون ویژه ی قطره کامویت از هیچ یک از مواد رنگ و طعم دهنده ،نگهدارنده و گلوتن استفاده نشده است و طبیعی بودن فرآورده مصرف آن را از بدو تولد بدون احتمال بروز هیچ عارضه ی ناخواسته ای امکان پذیر کرده است.
مواد افزودنی مصنوعی مانند انواع رنگ ها و طعم دهنده ها، می توانند باعث افزایش ریسک ابتلا به بیماری هایی نظیر بیش فعالی در کودکان (ADHD)،واکنش های آلرژیک، کارسینوژنیسیتی یا سرطان زایی و کاروتنوزیس (Carotenosis)که ناشی از مصرف بیش از حد ترکیبات رنگ دهنده است، شوند.
طبق مطالعات،حذف مواد رنگ دهنده از رژیم غذایی کودکان مبتلا به ADHD، باعث بهبود در عملکرد و کنترل رفتار این کودکان شده است.
با توجه به رشد مبتلایان به ADHDدر سال های اخیرو ثابت شدن ارتباط میان مواد شیمیایی بر بروز چنین بیماری هایی ،حذف این عوامل و استفاده از ترکیبات طبیعی و فاقد مواد  افزودنی می تواند در پیشگیری از ابتلا کودکان به بیش فعالی موثر باشد.

یکی از مهم ترین دغدغه های مادران هنگام استفاده از فرآورده های مکمل و ویتامین ها برای نوزادان محدود بودن میزان عوامل حساسیت زا از جمله مواد افزودنی و نگهدارنده است که می توانند باعث بروز راش پوستی، خارش ،آبریزش بینی و اشک شوند .
به همین دلیل محصولات فاقد عوامل نگهدارنده جایگزین مناسب تری برای نوزادان هستند.
گلوتن پروتئینی ست که در گندم ،جو و غلات چاو دار وجود دارد و افرادی که به بیماری سلیاک مبتلا هستند باید رژیم غذایی بدون گلوتن داشته باشند همچین در برخی موارد حساسیت به گلوتن
در افراد غیر سلیاکی Non-celiac gluten sensitivity(NCGS)بروز پیدا میکند.علائم حساسیت به گلوتن شامل ناراحتی های گوارشی اسهال و دل درد است.که به طور کلی این علائم میان نوزادان بسیار شایع هستند و بهتر است در فرآورده های مختص کودکان از ترکیبات حساسیت زای کمتری استفاده شود.از ترکیبات حساسیت زا مانند گلوتن کمتر استفاده شود
ترکیب منحصر به فرد ویتامین های آ+د در پایه ای از روغن آفتاب گردان علاوه بر حفظ طبیعی بودن قطره ی کامویت به دلیل ماهیت محلول در چربی ویتامین های آ ود باعث بهبود در جذب و افزایش فراهمی زیستی ویتامین های آو د میشود.
قطره ی کامویت را می توان به همراه شیر نوزاد در دمای کمتر از 40 درجه سانتی گراد ،انواع آبمیوه و نوشیدنی های خنک و وانواع پوره ی میوه و سبزیجات مصرف کرد.