تاریخچه

شرکت دارو سلامت فارمد در سال 1390 فعالیت خود را با واردات قرصهای جوشان با نشان تجاری NEXX از آلمان آغاز کرد. در سال 1391 و در جستجوی ایجاد یک نشان تجاری ایرانی واجد شرایط، برند خود (Hihealth) را با تولید محصولات مختلف جوشان به روش «تولید قراردادی» توسعه داد.
دارو سلامت فارمد اولین خط تولید جوشان خود را در سال 1398 افتتاح کرد و در ادامه خطوط خود را در فضایی بالغ بر 5800 متر مربع با زیرساخت مناسب برای تولید انواع قرص جوشان، قرص، کپسول، ساشه و اخیراً مایعات گسترش داد. تمامی خطوط تولید این شرکت با ضوابط GMP داخلی مطابقت دارد و از آنجا که ایران عضو رسمی طرح همکاری بازرسی دارویی (PIC/S) است شرایط خوب ساخت (GMP) در شرکت دارو سلامت فارمد با استانداردهای بین المللی نیز مطابقت دارد. این شرکت همچنین دارای گواهینامه ISO 9001:2015 نیز می باشد.
از این روبا بیش از 50 محصول نهایی، در حال حاضرشرکت دارو سلامت فارمد یکی از پیشتازان بازار مکمل بازار ایران است.

شرکت دارو سلامت فارمد، دارای مجهزترین آزمایشگاه های تحقیقات و کنترل کیفیت دارو در استان قم

چشم انداز

رسیدن به جایگاه پیشروترین تولید کننده مکمل در ایران با استعانت از تخصص، نوآوری و کارآفرینی مسئولانه و حضور بارز در بازار با محصولات با کیفیت تولید شده.

ماموریت

حفظ و بهبود سلامت جامعه با ارائه مداوم محصولات با کیفیت بالا، ایمن و مؤثر که انتظارات مشتری را برآورده می‌کند. از طریق بکارگیری آخرین فن‌آوری ها، نیروی کار شایسته، رعایت دقیق اصول GMP و مدیریت کارآمد و عمل به تعهدات خود در حوزه مسئولیتهای اجتماعی.

ارزش ها
 • محصولات با کیفیت بالا
 • قیمت منطقی
 • رویکرد نوآورانه
 • عملکرد مسئولانه
 • دوستدار محیط زیست
 • محیط پویا و سازنده برای کارکنان
 • بهبود مستمر توانمندیها و دانش

شرکت دارو سلامت فارمد که همواره خود را متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی و فن آوریهای روز دنیا میداند، صادرات محصولات خود را به کشورهای منطقه خاورمیانه (عراق و یمن) آغاز کرده و توسعه بازارهای صادراتی را در اولویت خود قرار داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق رایانامه export@daroosf.com با ما در ارتباط باشید.

شرکت دارو سلامت فارمد به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات جوشان در ایران، امکان تولید قراردادی دارو شامل کلیه اشکال مکمل اعم از قرص جوشان، قرص، کپسول، ساشه و قطره را با رعایت بالاترین استانداردهای کیفیت از محل ظرفیت خالی خود برای شرکتهای علاقمند فراهم کرده است.

تولید قراردادی دارو چیست؟

در اقتصاد جهانی امروز، برون سپاری تولید برخی محصولات صرفه بیشتری دارد. بدین معنا که شرکت های مختلف دارویی به منظور صرفه جویی در نیروی کار و هزینه ها، اقدام به تولید قراردادی دارو و مکمل مد نظر خود با شرکت های معتبر در این عرصه می کنند.

در فرآیند تولید قراردادی مکمل و دارو، حتی امکان برندینگ و لیبل گذاری محصول تولید شده بر اساس قرارداد ثبت شده وجود دارد. صنعت داروسازی در زمینه تولید قراردادی از صنایع پیشرو در ایران به شمار می رود. اگر برند ثبت شده ای دارید و در فکر تولید محصولی دارویی هستید، یک شرکت تولید کننده قراردادی مانند دارو سلامت فارمد، می تواند با اخذ مجوز های لازم اقدام به تولید قراردادی دارو و مکمل مد نظر شما نماید.

مزایای تولید قراردادی دارو

تولید قراردادی مکمل و دارو مزایای بسیاری دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 1. صرفه جویی در هزینه ها
 2. امکان تامین مواد اولیه با قیمت کمتر
 3. استفاده از تجربه شرکت طرف قرارداد
 4. بهره وری در انرژی و نیروی کار
 5. افزایش تمرکز شرکت شما در زمینه فروش محصولات و بازاریابی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تولید قراردادی دارو، مکمل و جوشان از طریق رایانامه contract@daroosf.com با دارو سلامت فارمد در ارتباط باشید.